+371 29287955
+371 67310205
info@acuarsts.lv
A. Čaka iela 70-6, Rīga
Par mums

Acu Veselības Centrs

Acu Veselības Centrs SIA dibināts 2005.gadā, kad acu ārste Kristīne Leimane savu privātpraksi pārvērta par uzņēmumu, lai varētu palīdzēt cilvēkiem vēl plašāk, kvalitatīvāk un pieejamāk.

Acu Veselības Centrs veic acu profilaktiskās apskates, acu slimību diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem, kataraktas un glaukomas lāzerķirurģiju un mikroķirurģiju, tīklenes ārstēšanu ar intravitreālām injekcijām un dzeltenajiem lāzeriem, un citas acu saslimšanas vai redzes problēmas. Sirsnīgi un pieredzējuši bērnu acu ārsti veiks profesionālu izmeklēšanu un ārstēšanu kopš mazuļa vecuma.

Mūsu acu ārsti ieguvuši starptautisku darba pieredzi. Tie ir nozarē atzīti speciālisti, kuru viedokli uzklausa arī sabiedriskie mēdiji.

Mūsu moto - Laimē mirdzošas acis!

Cilvēka redze ir dabas dāvana, kas jāsaudzē. Par acu veselību būtu jārūpējas arī tad, ja pašam šķiet, ka viss ir kārtībā. Acu slimības sākumā nereti cilvēka organisms vēl neizjūt nekādu diskomfortu vai simptomus. Tādēļ vienīgā iespēja, kā rūpēties par šo neatsveramo dabas dāvanu ir regulāri apmeklēt acu ārstu un ievērot tā norādījumus.

Tie ir mūsu komandas centieni - ar profesionālu un cilvēcīgu attieksmi rūpēties par citu cilvēku redzi, mācīt to nosargāt un uzlabot.

Pieteikties vizītei pie mūsu speciālistiem: